ایده‌ای جالب برای بازتعریف فضاسازی اتاق رویا

مقاله‌ی مرتبط:روش‌ هایی ایده‌ آل بخاطر مخفی کردن تلویزیون در اتاق رویا

با اندکی قریحه و سلیقه می‌توان از فضای معمولی و یکنواخت اتاق خواب به شکلی تازه روزی برد و حال و هوای این محیط را بی اندازه راحت تغییر داد.

هتل «Vincce Mae» واقع درون دهکده بارسلونا درون سرزمین اسپانیا، از مدل سازی جدیدی برای اتاق‌های خود استفاده کرده است. در همین راستا استودیوی طراحی «Jamie Beirstain Studio» غرض گرفت از فضاهای خالی دو طرف تخت‌ اتاق‌های این هتل به شکلی متاخر یکروز ببرد و به‌جای گذاشتن میزهای کوچک، از قفسه‌هایی چوبی استفاده یواش که در قالب چهار صف و به‌صورت آزادانه در دو لفظ تخت امر گذاشته شدند.

آخرین مرتبه درست در کنار تخت فراغت دارد و به‌نوعی جایگزین میز پاتختی شده‌؛ این درون حالی است که سه گانه طبقه‌ی دیگر کم ارزش قرار دادن وسایل تزئینی و دکوری هستند. در ذات حال هر طبقه دارای نورپردازی مجزا و مخفی است که ظاهر شکیل‌تری به آن بخشیده و به‌نوعی به‌جای چراغ رویا نیز اجرا می‌کند.

نظر شما در مورد این ایده جدید چیست؟

بیشتر بخوانید:معرفی برندگان مشق عکاسی وجود وحش ۲۰۱۸ بریتانیانگاهی بوسیله طراحی جالب و خلاقانه یک پلکان مارپیچمعرفی برگزیدگان مشق عکاسی با پهپاد 2017تماشا کنید: غلبه غیبت خارق‌العاده حیوانات درون طبیعتپروژه‌های عکاسی: سیلان شوخ‌ طبعی در دنیای اسباب‌ بازی‌ ها