طراحی دکه فقره گوگل، شعبه لندن

اطلاعاتSGHAROOOON کلیشرکت طراح: هثرویک، بیارک اینگلس، AHMM، گوگلکارفرما: گوگلمتراژ: ۸۰,۰۰۰ متر مربعسال: ۲۰۱۸مکان: لندن، بریتانیا

گوگل مراحل اولیه‌ی ساخت یکی از بزرگ‌ترین دفاتر فقره خود را در لندن آغاز کرده است؛ خانه که بوسیله آن کنیه «زمین‌خراش» داده‌اند. این بناء بیشتر از چهار هزار کارمند را در خویشتن جای می‌دهد، روی سقف خود یک باغ با مسیر اختصاصی دویدن دارد و پهنایش اندازه‌ی فراز یک آسمان‌خراش است. طرح‌های نهایی بخاطر این مقر جدید، هفته‌ی گذشته پس از سال‌ها جدل بین گوگل و معماران بالاخره داخل شورای کمدن (مسئول نظارت روی ساخت و ساز و مالیات ساختمان‌های اداری درون لندن) به ثبت رسید.

تاسیس «فاز A» A این پروژه از سال آینده روبه‌روی رله کینگز کراس متروی لندن آغاز خواهد. شد گوگل در سال ۲۰۱۳ طرح‌های اولیه‌ی این ساختمان را با همدستی گروه معماری AHMM به ثبت رسانده حیات و طرح بازپسین توسط «قسمت قسمت کردن بیارک» اینگلس و «استودیوی» هثِرویک ابداع. شد این استودیو پیشتر مسئول مدل سازی استادیوم المپیک لندن ۲۰۱۲ و اتوبوس‌های متاخر Routmaster لندن.

بود جزء بزرگی از طراحی داخلی ساختمان بوسیله دفاتر بدون دیوار اختصاص خواهد.

یافت پلان کناری بناء یک راه‌پله‌ی مرکزی مجلل را نشان می‌دهد که از طبقه‌ی همکف تا کف اطاق را پوشش.

می‌دهد ورودی اصلی دفاتر، روبه‌رو رله متروی کینگز کراس خواهد.

بود پیاده شدن اساس «گفته‌های مجله‌ی»معماری ، هزینه‌ی ساختمان نهایی یک میلیارد پوند خواهد. حیات ساختمان ۱۱ طبقه‌ی واقعی ۸۰ هزاره و ۸۱۹ متر مربع مدت معین دارد و ۳۳۰ متر پهنای آن خواهد. حیات مقر جدید گوگل روی مغازه‌هایی باریک خواهد شد که تو ورودی‌های طبقه‌ی ابتدا آن، در بین دفاتر فقره قرار. می‌گیرند با توجه به طرح‌های ثبت شده، اختلاط دفاتر کار با فروشگاه‌ها باعث می‌شود طبقه‌ی فاتحه ساختمان، فضایی باز و متنوع داشته باشد که بوسیله مرور زمان تغییر خواهد. کرد استودیو هثرویک در مورد طرح خود:می‌گوید این ملک محل اصابت ساختمان‌های مختلف و فضاهای انواع. است ایستگاه‌های عظیم مترو، خیابان‌ها، کانال‌ها و دیگر زیرساخت‌ها همگی گرد بی قراری آمده‌اند و شلوغ‌ترین نقطه‌ی لندن را تشکل داده‌اند و من نمی‌توانم این ترکیب را مانوس نداشته. باشم ما هم با مقر گوگل مثل یک زیرساخت جدید رفتار کردیم و از ساختمان‌های گرداگرد آن الهام. گرفتیم این ساختمان از خانواده‌ای از المان‌های متحرک بر روی اب ساخته شده است تا مطمئن شویم خویشتن ساختمان و فضای مفید آن تا سال‌های آینده، انعطاف‌پذیر و شایان تغییر خواهد.

بود کف اطاق باغ مقر جدید لندن گوگل شاید چشمگیرترین محدودیت آن.

باشد پلان باغ ساختمان لندن گوگل علامت می‌دهد که این باغ علاوه بر مسیر دویدن ۲۰۰ متری، محتوی مناطق گیاهی گوناگونی خواهد.

حیات تو ساختمان همان امکاناتی را دارد که انتظارش را: دارید کافه‌ها و اتاق‌های ملاقات بوسیله همراه یک حوض ۲۵ متری، اتاق ماساژ، منطقه‌ای چندمنظوره برای بازی و ورزش‌هایی مانند بسکتبال و اسب سواری آمریکایی و یک سالن ۲۱۰ نفری برای معرفی کردن محصولات و ارائه‌های. مختلف سقف ساختمانی اندوه با یک باغ ۳۰۰ متری پوشیده خواهد شد که به مناطق گیاهی متنوع انشعاب شده. است این باغ «شامل منطقه‌ی» توقف خواهد بود که با گل‌های وحشی و گیاهان دیگر پر شده. است علاوه کنار این‌ها یک جمیع و مسیر دویدن ۲۰۰ متری همچنین روی بام مقر متاخر احمق تو نظر پژمان شده.

است داخل حال حاضر کارکنان گوگل داخل دفاتر مختلفی درون سراسر لندن معتمد هستند که بعضی از آن‌ها در همان منطقه‌ی کینگز کراس قرار. دارد ساختمان شماره‌ی ۷ راسته پانکراس میزبان کارمندان بخش هوش تقلبی گوگل به نام DeepMind. است ساختمان جدید تمام کارمندان را در یک جا مسستقر خواهد کرد و به نخستین ساختمانی گوگل در خارج از آمریکا بدل خواهد شد که مالکیت و طراحی آن به کشش کامل از آن گوگل.

است غول رسیدگی سال گذشته پس از خروج بریتانیا از اتحادیه‌ی اروپا همچنان از این پروژه حمایت. کرد ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل در این باره:گفت برای من معین است که در بریتانیا، علوم کامپیوتر با وجود استعدادها، مراکز آموزشی و علاقه‌ای که بخاطر نوآوری وجود دارد، آینده‌ی روشنی خواهد. داشت ما همچنان بوسیله بریتانیا متعهد هستیم و علاقه‌مندیم تا سرمایه‌گذاریمان را روی دفتر جدیدمان تو کینگز کراس ادامه.

دهیم نمای بخش‌هایی از ساختمانی به سمت کانال‌های منطقه‌ی کینگز کراس خواهد.

بود پنجره‌های تمام‌قد باعث ورود نور در کامل طول روز می‌شوند و دریچه‌های چوبی چرخان با توجه به موقعیت آفتاب، از نورهای مزاحم جلوگیری.

می‌کنند با توجه به طول ۳۳۰ متری مقر لندن (گوگل بلندتر از طول ساختمان شارد، بلندترین آسمان‌خراش)لندن ، این مسکن قطعا چشم‌های اضافی را به سمت خود جذب خواهد.کرد بیشتر:بخوانید مهندس سابق گوگل، نقشه‌ یوتیوب بخاطر حذف اینترنت اکسپلورر ۶ را فاش کردگوگل دیتاست آموزش درایت تقلبی با ۵ میلیون عکس شبح ارائه کردمدیران قبلی گوگل، اریک اشمیت و دیان گرین، از هیئت‌مدیره‌ آلفابت بیرون می‌شوندگوگل امکان حذف خودکار تاریخچه مکانی و وبگردی کاربران را مجهز