مایکروسافت مقر جدید و به‌روزشده خویشتن را شناساندن کرد

مایکروسافت درون نظر دارد مقر ۲۰۰ هکتاری خویشتن تو ردموند، واشنگتن را به‌طور طولانی بازسازی درنگ. غول دنیای فناوری از برگ ریزان سال آینده، پروژه‌ای چندساله بخاطر احداث ۱۸ ساختمان جدید در کنار فضاهای عمومی جدید، سیستم حمل‌ونقل و زمین ورزش کلید خواهد زد. مایکروسافت در حال مجهز ۱۲۵ ساختمان در مقر خود دارد؛ اما پس از تکمیل این پروژه، تعداد ساختمان‌های مایکروسافت به ۱۳۱ عدد خواهد رسید.

مقر به‌روزشده‌ی ردموندی‌ها علاوه‌بر آنکه از ۴۷ هزار سازمانی مایکروسافت که داخل حال حاضر داخل مقر این همکاری داخل ردموند مبتلا به‌کار هستند، میزبانی می‌کند، حجم مقبول ۸ هزاره نفر دیگر نیز دارد. مایکروسافت برای بازسازی مقر خود، میلیارد‌‌ها دلار سرمایه‌گذاری می‌کند و ۱۲ ساختمان قدیمی را برای احداث ۱۸ جایگزین بزرگ‌تر برای آن‌ها، تخریب خواهد کرد. پیش‌بینی می‌شود که تکمیل این پروژه‌، نیازمند ۵ تا ۸ سال زمان است و محتوی میدانی به مساحت ۸ هزار متر مربع نیز خواهد بود که حجم میزبانی از ۲ هزار نفر دارد. 

مایکروسافت پس از مدت کوتاهی از آغازبه‌کار مقر اپل پارک کوپرتینونشین‌ها، از برنامه‌ی خود بخاطر بازسازی مقرش پرده‌برداری کرد. برنامه‌ی ردموندی‌ها قرین مقر فضایی اپل، بلندپروازانه نیست؛ ولی این شریک اخیرا از ساختمان‌های درختی متعددی رونمایی کرده است که می‌توانند از کارکنان این مشارکت درون رفعت ۳.۶ متری از سطح زمین میزبانی کند. مایکروسافت تو حالی از برنامه‌ی خود برای بازسازی مقر ردموند پرده‌برداری کرد که آمازون، شریک رقیب مستقر در سیاتل آن نیز قصد دارد مقر دوم خود را در محل دیگری احداث کند.بیشتر بخوانید:مایکروسافت: پلتفرم یونیورسال نقشی درون آینده برنامه‌های ویندوزی نداردساتیا نادلا؛ مدیری که مایکروسافت را به دوران اوج بازگردانددر به‌روزرسانی جدید مایکروسافت فوتوز، تصاویر سریع‌تر ویرایش می‌شوندMyAnalytics مایکروسافت، کاربران را بوسیله داشتن آرامش و تمرکز تشجیع می‌کندمایکروسافت، کیت توسعه‌ ویژوال استودیو را برای اتریوم منتشر کرد