نقش طراحی فضاهای اداری در ارتقای عملکرد پرسنل

 امروزه زندگی درون شهرهای پرجمعیت بوسیله همراه تکنولوژی، استیل عمر متفاوتی را بخاطر افراد ایجاد کرده است و اشتغال بوسیله نشانی یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار پیاده شدن جامعه، سمت و سوی عمر را برای کارمندان با ایجاد استرس و ضیق کاری، عدم صرف زمان کافی برای انجام فعالیت جسمانی، تفریح و نزدیکی تبدیل داده است. تو واقع کارمندان بیشتر زمان خود را به‌صورت روزانه درون فضای کاری سپری کرده و عوامل متعددی بر عملکرد آنها در دفاتر کار و در نهایت بر زندگی شخصی ان ها خاصیت می گذارد. تاثیرات منفی حاصل، جهت ایجاد بسیاری از مشکلات، بیماری‌ها و از سوی دیگر کاهش کیفیت کار و سقوط بازدهی کارمندان می‌شود.

مدیران و موسسان شرکت‌های وقار مشابه گوگل با تاکید کنار تبدیل استیل زندگی و ارتقاء محیط کار، نقش طراحی متناسب فضای اداری و تاثیرات عمیق آن را پهلو چونی کار کارمندان خود بوسیله صراحت دریافته‌اند و با معماری هوشمندانه تو شرکت‌های خویشتن فضایی بسیار پویا خلق کرده و کارکرد بالاتری را منطبق بر منافع شرکت و کارمندان ایجاد می‌کنند.

از اهداف اصیل معماری بهبود کیفیت زندگی با بالا بازی کردن کیفیت فضای زیستی است که شرکتمعماری آرل به سبب تجسم روح انتظار و ارتقاء کیفیت زندگی که هدف مدل سازی­‌های این شریک است، داخل استیل کاری خود رسالتی بیش از یک همکاری تجاری معماری- عمرانی بخاطر خود قائل است و راهکارهایی منطبق با مختصات و ابعاد وجودی انسان عرضه می‌کند.

مهندسان کارپرداز معماری آرل کار خود را داخل زمینه مهندسی معماری، شهرسازی و طراحی منظر از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است و با روزی­‌گیری از توان هنری، علمی و تیم فنی خود، با به‌کار‌گیری امکانات وسیع اجرایی و عمرانی منطبق با معیارهای بین‌­المللی، توانسته است نقش به‌سزایی در مدل سازی و پیدایش انواع پروژه‌­های اداری، مسکونی، فرهنگی و تجاری داشته باشد.

از اهم پروژه‌های انجام شده توسط آرل می‌­توان به طراحی، نظارت و اجرای ۳۰۰ دفتر نمایندگی سامسونگ تو ایران، مرطوب طرح نمای شعب بانک ملت و نقشه کشی و بازرسی ۷۰۰ شعبه از آن، پروژه بهاران نفت، شهرک مسکونی ۷۰۰۰ واحدی نفت شیراز و همچنین پروژه مانا رمز کرد.

این کلکسیون داخل راستای قول به اهداف و آرمان‌­های خود رفتار به فعالیت­‌های متعدد فرهنگی_هنری همچنین کرده است که از آن یکسره می‌­توان بوسیله نقشه کشی و ارتکاب در برنامه‌­ی تلویزیونی مسکن نو مبارک، برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع “امید به زندگی”، طبع کتاب و برگزاری چند نمایشگاه هنری رمز کرد. از اصلی‌ترین فعالیت‌های فرهنگی دسته معماران آرل وب‌سایت رسمی این مجموعه arel.ir است که با هدف ارائه معرفت روز معماری دنیا به جامعه معماری ایران و کلیه علاقمندان راه‌اندازی شده است که در راستای اهداف خویشتن توانسته حاجت طیف­ گسترده‌­ای از اقشار جامعه را برطرف بطی ء. بخاطر آشنایی بیشتر درباره فعالیت‌ها و پروژه‌ها با سایت آرل همراه باشید.

برای تصرف مفروضات بیشتر و یکروز مند شدن از مشاوره رایگان مهندسین آرل با راه‌های ارتباطی زیر با ما درون تماس باشید.

وب سایت :https://www.arel.ir

تلفن : 02122901905

ایمیل :[email protected]

 سرانجام رپورتاژ آگهی/.این پیغام صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچگاه مسئولیتی داخل تماس با آن نمی‌پذیرد.

 بیشتر بخوانید:۲۵ هزار تومان تقلیل خدمات کولر بخاطر بازدیدکنندگان تهرانی زومیتدرباره آموزشگاه اصطلاح گاتتگ‌ماینر اولیه سامانه آنلاین رصد و آنالیز شبکه‌های اجتماعیسفارش آنلاین از سوپرمارکت‌ها با اسنپ فودبهترین راهکارها برای بازاریابی اینترنت و کسب درآمد از دنیای اینترنت