طراحی دفتر فقره رد هت، نمایندگی بوگوتا کلمبیا

رد هت (Red Hat ) یک شرکت نرم افزاری است که دفتر مرکزی آن در کارولینای شمالی صبر دارد. این مشارکت که در حوزه ی فناوری فعالیت می کند، در سال ۱۹۹۳ تأسیس شده است.

اطلاعات کلیشرکت طراح: aei مالک: رد هتمتراژ: ۴۵۶ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: بوگوتا، کلمبیا

شریک شدن aei، یکی از بزرگ ترین شرکت های ساختمانی و طراحی دکوراسیون داخلی در سرزمین کلمبیا است که طراحی دفتر امر رد هت واقع در شهر بوگوتا را بر عهده داشته است. ایده ی خلاقانه ی «با ما آسوده خاطر باشد»، شعار تبلیغاتی و مبنای کار این شرکت ساختمانی بوده که از آن برای معرفی کردن ویژگی های ویژه این شرکت و کسب و کار خویشتن استعمال کرده است؛ در حقیقت مشارکت aei این ایده ی مفهومی را داخل طراحی و اجرای دکوراسیون تویی دفتر کار رگه هت به امر محزون است با این هدف که بتواند محیطی ایمن، مطبوع و خوشایند ابداع نماید. طراحی ویژه و منحصربه فرید این شرکت، به مشتریان و مراجعین این دریافتن را نقل مکان می کند که از اطلاعات مشتریان بوسیله بهینه شکل ممکن محافظت و مراقبت خواهد شد؛ به عبارت دیگر طراحی داخلی دفتر کار رد هت حساسیت اطمینان و آسایش اندیشه را به مشتریان منتقل می کند.

داخل این شرکت، مدیریت معلومات و داده ها از طریق فضای ابری صورت می گیرد؛ بنابراین طراحان داخلی از آن به عنوان یک ایده برای اجرای دکوراسیون استعمال کرده اند در جوهر آن ها سعی کرده اند که ارتباطات و فن شناسی را درون فضای داخلی باهم اتحاد کردن با کاربرد از مفاهیمی مانند مخبر کردن اطلاعات، خروجی، تصاویر، نور، علائم و نمادها بوسیله تصویر بکشند. علاوه پیاده شدن این، ایجاد چنین محیطی داخل دفتر کار، یکی از راه های افزودن خلاقیت و نوآوری کارکنان به حساب می رود.

داخل دنباله نگاهی به تصاویر خمود شده از دفتر امر رد هت در بوگوتا خواهیم انداخت:

بیشتر بخوانید:هوا فرمان باز ارتباط و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده محیط های کارگر چگونه است؟زیباترین دفاتر کاری جهان در سال ۲۰۱۸طراحی دفتر کار Slack؛ تورنتوطراحی دفتر کار ادوبی؛ لندن