آغاز طرح اوقات قرار کودکان درون ۱۳۰۰ کنیسه تهران

به گزارش ایسنا، به نقل از کانون فرهنگی و هنری مساجد حجت الاسلام غلامعلی قدیریان- دبیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد تهران در آئین افتتاحیه طرح سراسری غنی سازی اوقات فراغت مساجد تهران که با حضور حجت الاسلام غلامعلی قدیریان دبیرستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد تهران، حجت الاسلام راستگو کارشناس حوزه کودک، حجت الاسلام عبدالرحیم امامی معصوم جماعت صومعه امام علی بنیان ابیطالب (ع)، حجت الاسلام ریحان فرزند علامه جعفری به همت باشگاه فرهنگی هنری قطعه ای از فردوس برگزار شد اظهارکرد: مقام معظم رهبری از سال ۷۰ به مبحث دشمنی های دشمنان اسلام و انقلاب را به سمت دشمنی های فرهنگی سوق داده اند و ابتدا ایشان تهاجم فرهنگی را مطرح کردند، بعد شبیخون فرهنگی را شناساندن کردند و سپس از ناتوی فرهنگی گفتند و امروز از اتحاد ابرقدرت ها در جبهه فرهنگی علیه ایران خبر می دهند.

وی افزود: بیانیه گام دوم نهضت مقام معظم رهبری مدال می دهد کشور بناست از یک برهه و جریان به جانب یافته ها لول بطی ء لذا در این خوش نویسی باید با تقویت داشته ها و استعمال از فن شناسی های روز جوانان را در مسائل فرهنگی نمو دهیم.

قدیریان افزود: کمیسیون های فرهنگی هنری مساجد در به خشکی امدن مرکز رسیدگی به امور مساجد، بسیج، هیأت امنا و ائمه جماعات در مسجد مشغول فعالیت های فرهنگی هنری مبتنی کنار آموزه های دین هستند.

سخن سنج ستاد هماهنگی جماعت های فرهنگی هنری مساجد تهران تصریح کرد: داخل ۱۳۰۰ مسجد تهران در ایام تابستان شان اوقات فراغت برپاست که از این سندیت ها ۱۱۰ کنیسه بوسیله صورت ویژه و از این تعداد ۱۰ مسجد بوسیله صورت الگو صندوق برنامه ها هستند.

آشناسازی کودکان با زیبایی های مذهب مرام طرح اوقات قرار مساجد

حجت الاسلام عبدالرحیم امامی نیز تو این مراسم ادامه قسط: تلاش داریم هیچگاه فردی از این مسجد با دست تهی خارج نشود و کمال مطلوب غایی آن است چنانچه بچگی در طرح تابستانی ما ثبت صیت می درنگ در دیگر پروگرام های سال حضرت داشته باشد و به نوعی با دستور کار ها جذب کلیسا شود.

وی افزود: در طرح غنی سازی اوقات فراغت کودکان جدیت داریم تا ترتیب های قرض را بوسیله طفل ها آموزش دهیم تا بنابر روایت امام رضا (ع) با آشنا شدن با محاسن مذهب و گویش ائمه جذب آن شوند.

انتهای پیام