طراحی دکه کار نیکلودئون، شعبه نیویورک

داده ها کلیشرکت برنامه ریز: Studios Architectureکارفرما: نیکلودئونمتراژ: ۲۱,۶۵۰ متر مربعسال: ۲۰۱۵مکان: نیویورک، آمریکا

نیکلودئون یکی از محبوب ترین شبکه های تلویزیونی کوشا در ایالات متحده است که مخاطبان آن را کودکان و نوجوانان تشکیل می دهند. این شبکه در سال ۱۹۷۷ با نام پین ویل فعالیتش را آغاز کرد و در سال ۱۹۷۹ بوسیله نیکلودئون تغییر معروفیت قسط.

این شبکه دفاتر کار متعددی دارد که یکی از آن ها در ایالت نیویورک واقع شده است. تو سال ۲۰۱۵ نیکلودئون از شرکتی بوسیله صیت Studios Architecture اشتیاق دفتر کار واقع داخل نیویورک این شبکه را بازطراحی کند.

دفتر کار نیکلودئون در نیویورک متشکل از ۶ طبقه است و از متراژ ۲۱,۶۵۰ متر مربع نصیب می برد. نیکلودئون اصولا برنامه هایی تولید می نرم که ارزان کودکان و نوجوانان هستند. بوسیله همین علت باید دفتر کار این شبکه تلویزیونی به حالتی مدل سازی شود که قابل با محتوای تولیدشده توسط نیکلودئون باشد.

به دلیل متراژ بالای دفتر امر نیویورک نیکلودئون، شریک شدن Studios Architecture طراحی این دفتر را به چند سرنوشت تقسیم کرده است. در تصاویر طراحی نهایی،  می توان مشاهده کرد که هر یک از آثار مخلوق شده توسط نیکلودئون قسمتی را بوسیله خود خاص داده اند. البته مشارکت Studios Architecture در طراحی دفتر نیویورک نیکلودئون از انیمیشن باب اسفنجی الهام پژمرده است.

یکی از طراحان Studios Architecture در مورد دکوراسیون دفتر کار نیکلودئون گفته است:به دلیل اینکه مخاطبان این شبکه را کودکان و نوجوانان تشکیل می دهند، کارکنان دفتر فرمان نیویورک نیاز بوسیله محیط موثر دارند که شاد باشد و میزان خلاقیت آن ها را افزایش دهد. قبل از طراحی، با اعضای دکه کار صحبت کردیم و هوشیار شدیم بنیانی نیست که سن این افراد چقدر باشد. بور آن ها با دوران بچگی و نوجوانی موجودی بوسیله بخشی اندک است که با دخول به محیط کار، به آن دوران بازمی گردند.

در دنباله نگاهی به تصاویر دکه کار نیویورک نیکلودئون خواهیم انداخت:

بیشتر بخوانید:محیط فقره باز ربط و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده محیط های موثر چگونه است؟زیباترین دفاتر کاری دنیا داخل سال ۲۰۱۸طراحی دفتر کار Slack؛ تورنتوطراحی دکه کار ادوبی؛ لندن