طراحی دفتر حکم رد هت، شعبه بوگوتا کلمبیا

رگه هت (Red Hat ) یک شریک نرم افزاری است که دکه مرکزی آن تو کارولینای شمالی قرار دارد. این شرکت که در مرزوبوم ی فناوری فعالیت می کند، در سال ۱۹۹۳ تأسیس شده است.

اطلاعات کلیشرکت طراح: aei سید: رد هتمتراژ: ۴۵۶ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: بوگوتا، کلمبیا

شرکت aei، یکی از بزرگ ترین شرکت های خانه و طراحی دکوراسیون داخلی در کشور کلمبیا است که طراحی دفتر کار رد هت واقع داخل قصبه بوگوتا را به خشکی امدن عهده داشته است. ایده ی خلاقانه ی «با ما آسوده فکر کردن باشد»، شعار تبلیغاتی و مبنای فرمان این انبازی خانه بوده که از آن برای معرفی کردن فردی های خاص این شرکت و کسب و فرمان خود استفاده کرده است؛ در حقیقت همکاری aei این ایده ی مفهومی را در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دفتر کار رگه هت به امر پژمرده است با این هدف که بتواند محیطی ایمن، مطبوع و خوشایند ایجاد نماید. مدل سازی ویژه و منحصربه فرد این شرکت، بوسیله مشتریان و مراجعین این حس را منتقل می کند که از اطلاعات مشتریان به بهینه شکل مقدور محافظت و مراقبت خواهد شد؛ به عبارت دیگر طراحی داخلی دفتر کار رد هت حس اطمینان و آسایش فکر کردن را به مشتریان منتقل می کند.

تو این شرکت، مدیریت اطلاعات و داده ها از طریق فضای ابری صورت می گیرد؛ بنابراین طراحان داخلی از آن به عنوان یک ایده برای اجرای دکوراسیون کاربرد کرده اند در حقیقت آن ها سعی کرده اند که ارتباطات و تکنولوژی را در فضای داخلی شرکت با استفاده از مفاهیمی شبیه خبردار کردن اطلاعات، خروجی، تصاویر، نور، علائم و نمادها به تصویر بکشند. علاوه پیاده شدن این، خلق کردن چنین محیطی در دفتر کار، یکی از رویه های افزایش خلاقیت و نوآوری کارکنان به شمار می جوی.

تو امتداد نگاهی بوسیله تصاویر پژمان شده از دکه کار رگه هت درون بوگوتا خواهیم انداخت:

بیشتر بخوانید:محیط امر باز تماس و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده فضا های کاری چگونه است؟زیباترین دفاتر کارگر گیتی داخل سال ۲۰۱۸طراحی دکه کار Slack؛ تورنتوطراحی دکه فقره ادوبی؛ لندن