طراحی دفتر کار GSN، شعبه بنگلور

معلومات کلیشرکت نقشه کش: زیتاکارفرما: GSNمتراژ: ۳۲۰۰ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: بنگلور، هند

GSN یکی از مبصر ترین استارت آپ ها در زمینه بازی های موبایل است که سال ۲۰۱۶ دکه کار کننده در قریه بنگلور هند گشادن کرد. این دکه که دارای متراژ ۳۲۰۰ متر مربع است از دو مرتبه تشکیل می شود و برای فعالیت ۳۳۰ کارمند طراحی شده است.

مدیران GSN می خواستند نقشه کشی دفتر کار جدیدشان به حالتی باشد که تعامل میان کارمندانشان را به بالاترین حد برسانند. علاوه بر آن، هر محیط موثر باید بوسیله نحوی طراحی شود که میزان خلاقیت و تعلق مندی کارکنان به نگرش کارشان تکثیر یابد. اصولا در چنین مجموعه ای شاهد اضافه راندمان کاری و میزان وفاداری کارمندان بوسیله همدستی هستیم.

طراحی چنین دفتری برای مدیران GSN یک چالش به حساب می رفت. بوسیله همین علت مواجب طراحی دفتر کارشان در بنگلور را به یک شرکت هندی با اشتهار زیتا سپردند.

یکی از طراحان زیتا گفته است دفتر کار GSN به گونه ای طراحی شده که داخل هر سالن کار، فضایی برای گفت وگوی دوستانه کارمندان وجود داشته باشد. داخل تصاویر پژمان شده از دفتر کار GSN، می توان محیطی شاد مشاهده کرد که تمام المان های یک شرکت مدرن را نیز به همراه دارد.

زیتا  تو مدل سازی دفتر امر از همان الگوها و رنگ جزیی هایی استفاده کرده که در اپلیکیشن ها و بازی های توسعه یافته توسط GSN به کار رفته است. در ادامه نگاهی به تصاویر خمود شده از دفتر کار GSN خواهیم انداخت.

 بیشتر بخوانید:همه از دفاتر باز متنفرند، پس چرا هنوز وجود دارند؟محیط کار باز وفاق و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده محیط های کاری چگونه است؟زیباترین دفاتر مفید جهان درون سال ۲۰۱۸طراحی دفتر امر Slack؛ تورنتو