سیلان ساخت اپل پارک به پایان رسید

مقر جدید ۵ میلیارد دلاری کوپرتینویی های بالاخره به اختتام ساخت خویشتن رسید و زمان حال اکثر ماشین آلات پیدایش و ساز از محوطه ی این ساختمان خارج شده اند؛ تنها تعداد اندکی از این سامان آلات برای محوطه سازی و فضای سبز جاویدان مانده اند.

بی تردید اپل پارک مزیت های عظیمی را برای اپل و ۱۲ هزاره کارمندی که برای نقل مکان بوسیله این ساختمانی آماده می شوند، خواهد داشت. پیش تر جانی آیو در مصاحبه ای عنوان کرده بود که اپل پارک باعث تعامل بهتر کارمندان و نزدیک شدن آن ها به یکدیگر خواهد شد. او به تیم والا نظر خود که مستمری ی طراحی محصولات اپل را برعهده دارند نیز رمز می درنگ و از اپل پارک به عنوان فرصتی برای جمع شدن این آویشن در زیر یک سقف یاد می بطی ء.

البته مزیت های این خانه کشتی شبیه تنها بوسیله موارد فراز خلاصه نمی شود بلکه، از این پس کارکنان این انبازی می توانند به باشگاه بدن سازی، رستورانی با غذاهای متنوع نم و فضای سبزی دسترسی داشته باشند که با درخت های دشت مزین شده است.

شما می توانید عکس های تکمیل شده ی اپل پارک را پایین تر مشاهده کنید.

دیدگاه خویشتن را درباره ی تصاویر زبر با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید. بوسیله رویت شما این ساختمانی متناسب ی ارزشمندترین برند جهان است؟بیشتر بخوانید:بررسی ویدیویی آیفون 11 و آیفون 11 پرو اپلبررسی آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس اپلاپل دو پتنت بخاطر کاهش برآمدگی دوربین های آیفون ثبت کرده استایرپاد دارای حذف کننده نویز اپل داخل نسخه بتای iOS 13.2 دیده شداپل بوسیله دنبال پس اخذ رله خود از هواوی درون میدان موبایل است