مایکروسافت مقر جدید و بوسیله روزشده خود را معرفی کرد

مایکروسافت در دیدن دارد مقر ۲۰۰ هکتاری خود داخل ردموند، واشنگتن را بوسیله طور کامل بازسازی یواش. غول دنیای فناوری از برگ ریزان سال آینده، پروژه ای چندساله برای احداث ۱۸ ساختمانی جدید در به خشکی امدن فضاهای عمومی جدید، جهیز حمل ونقل و زمین ورزش مفتاح خواهد زد. مایکروسافت در حال مهیا ۱۲۵ ساختمان در مقر خویشتن دارد؛ اما پس از اتمام این پروژه، تعداد بناء های مایکروسافت به ۱۳۱ عدد خواهد رسید.

مقر به روزشده ی ردموندی ها علاوه کنار آنکه از ۴۷ هزار کارمند مایکروسافت که درون حال مجهز داخل مقر این شریک درون ردموند مشغول بوسیله فرمان هستند، میزبانی می کند، حجم پذیرش ۸ هزار نفر دیگر نیز دارد. مایکروسافت بخاطر بازسازی مقر خود، میلیارد ها دلار سرمایه گذاری می نرم و ۱۲ ساختمان قدیمی را برای احداث ۱۸ جایگزین مبصر نم برای آن ها، تخریب خواهد کرد. پیش بینی می شود که اتمام این پروژه ، نیازمند ۵ تا ۸ سال زمان است و محتوی میدانی به مساحت ۸ هزار متر مربع همچنین خواهد بود که ظرفیت میزبانی از ۲ هزار نفر دارد. 

مایکروسافت پس از مدت کوتاهی از آغازبه کار مقر اپل پارک کوپرتینونشین ها، از برنامه ی خویشتن برای بازسازی مقرش پرده برداری کرد. برنامه ی ردموندی ها شبیه مقر فضایی اپل، بلندپروازانه نیست؛ ولی این شرکت اخیرا از ساختمان های درختی متعددی رونمایی کرده است که می توانند از کارکنان این همکاری در فراز ۳.۶ متری از سطح زمین میزبانی بطی ء. مایکروسافت در حالی از برنامه ی خود برای بازسازی مقر ردموند پرده برداری کرد که آمازون، انبازی رقیب سفت در سیاتل آن نیز اراده دارد مقر دوم خود را در نگرش دیگری احداث کند.بیشتر بخوانید:کوالکام برای سیستم عامل اینترنت اشیاء مایکروسافت Azure Sphere، تراشه می سازداختراع جدید مایکروسافت، کشش عمر باتری را نکته سنج زیرفون محاسبه می کندتماس های تلفنی گوشی اندروید خود را در ویندوز ایفا دهید!اسلک یومیه ۱۲ میلیون کاربر کوشا داردکیبورد متاخر مایکروسافت با کلید خصوصی آفیس و ایموجی معرفی شد