نقش نقشه کشی فضاهای اداری داخل ارتقای عملکرد جمعی

 امروزه زندگی تو شهرهای پرجمعیت به همراه تکنولوژی، سبک زندگی متفاوتی را برای افراد ایجاد کرده است و اشتغال به نشانی یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر جامعه، سمت و سوی زندگی را برای کارمندان با ابداع استرس و فشار کاری، عدم صرف زمان کافی برای ارتکاب فعالیت جسمانی، تفریح و معاشرت تغییر داده است. تو واقع کارمندان بیشتر زمان خود را به صورت یومیه در فضای کاری سپری کرده و عوامل متعددی پیاده شدن عملکرد آنها داخل دفاتر کار و داخل نهایت بر زندگی شخصی ان ها فایده می گذارد. تاثیرات منفی حاصل، سبب ایجاد بسیاری از مشکلات، بلای ناگهانی ها و از سوی دیگر کاهش چونی کار و افت بازدهی کارمندان می شود.

مدیران و موسسان شرکت های بزرگی مانند گوگل با مداومت کنار تغییر سبک زندگی و ارتقاء محیط کار، نقش طراحی شایان فضای اداری و تاثیرات ژرف آن را کنار کیفیت امر کارمندان خود به روشنی دریافته اند و با معماری هوشمندانه در شرکت های خود فضایی بیش حقگو خلق کرده و راندمان بالاتری را منطبق بر منافع شریک و کارمندان ایجاد می کنند.

از اهداف مستند معماری گشایش کیفیت زندگی با بالا بردن کیفیت فضای زیستی است که شرکتمعماری آرل به سبب تجسم روح گرایش و ارتقاء چونی زندگی که هدف طراحی­ های این شرکت است، داخل استیل کار کننده خود رسالتی بیش از یک مشارکت تجاری معماری- عمرانی برای خود قائل است و راهکارهایی منطبق با خصوصیات و ابعاد وجودی مردم عرضه می کند.

مهندسان وکیل معماری آرل کار خود را در زمینه مهندسی معماری، شهرسازی و طراحی منظر از سال ۱۳۸۳ آغاز کرده است و با بهره­ گیری از توان هنری، علمی و تیم فنی خود، با به امر گیری امکانات عریض اجرایی و عمرانی منطبق با معیارهای بین ­المللی، توانسته است نقش به سزایی داخل نقشه کشی و پیدایش گوناگون پروژه ­های اداری، مسکونی، فرهنگی و تجاری داشته باشد.

از اهم پروژه های انجام شده توسط آرل می ­توان بوسیله طراحی، نظارت و اجرای ۳۰۰ دفتر نمایندگی سامسونگ در ایران، برنده طرح نمای شعب بانک ملت و مدل سازی و نظارت ۷۰۰ شعبه از آن، پروژه بهاران نفت، شهرک مسکونی ۷۰۰۰ واحدی نفت شیراز و نیز پروژه مانا رمز کرد.

این مجموعه تو راستای تعهد به اهداف و آرمان ­های خود رفتار به فعالیت­ های وافر فرهنگی_هنری همچنین کرده است که از آن جمله می ­توان به نقشه کشی و ارتکاب در برنامه ­ی تلویزیونی مسکن نو مبارک، برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع “میل به عمر”، چاپ کتاب و برگزاری چند نمایشگاه هنری اشاره کرد. از اصلی ترین فعالیت های فرهنگی گروه معماران آرل وب سایت رسمی این مجموعه arel.ir است که با هدف ارائه دانش روز معماری جهان به جامعه معماری ایران و کلیه علاقمندان سیاق اندازی شده است که در راستای اهداف خود توانسته نیاز طیف­ گسترده ­ای از اقشار جامعه را برطرف یواش. بخاطر آشنایی بیشتر درباره فعالیت ها و پروژه ها با سایت آرل همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مند شدن از مشاوره رایگان مهندسین آرل با نحو های ارتباطی کوچکتر با ما درون تماس باشید.

وب سایت :https://www.arel.ir

تلفن : 02122901905

ایمیل :[email protected]

 آخر رپورتاژ آگهی/.این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچگاه مسئولیتی در وفاق با آن نمی پذیرد.

 بیشتر بخوانید:عصر ویزا؛ سامانه جامع ویزای آنلاینجشنواره ویژه خرید اقساطی گوشی های سامسونگ در آترامارتآنامهرپرواز؛ ویزای مولتی کانادا با مسیری مطمئنفروش قالب وردپرس با ایران تمزتور مشهد و اطلاعات ضروری درباره سیر به مشهد