سیلان پیدایش اپل پارک به عاقبت رسید

مقر جدید ۵ میلیارد دلاری کوپرتینویی های بالاخره بوسیله انتها تاسیس خود رسید و حالا اکثر ماشین آلات ساخت و ساز از صحن ی این ساختمانی بیرون شده اند؛ تنها تعداد اندکی از این ماشین آلات برای صحن سازی و فضای سبز پاینده مانده اند.

بی شک اپل پارک مزیت های عظیمی را برای اپل و ۱۲ هزار کارمندی که برای نقل مکان به این بناء آماده می شوند، خواهد داشت. پیش نمدار جانی آیو در مصاحبه ای عنوان کرده حیات که اپل پارک باعث تعامل بهتر کارمندان و نزدیک شدن آن ها به یکدیگر خواهد شد. او به تیم تحت رویت خویشتن که وظیفه ی طراحی محصولات اپل را برعهده دارند نیز اشاره می کند و از اپل پارک بوسیله عنوان فرصتی برای جمع شدن این تیم در پایین تر یک سقف یاد می کند.

البته مزیت های این ساختمان سفینه مانند تنها به موارد بالا تلخیص نمی شود بلکه، از این پس کارکنان این شرکت می توانند به جماعت بدن سازی، رستورانی با غذاهای متنوع تر و فضای سبزی دسترسی داشته باشند که با درخت های ثمر مزین شده است.

شما می توانید عکس های تکمیل شده ی اپل پارک را پایین مرطوب مشاهده کنید.

دیدگاه خود را درباره ی تصاویر فوق با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید. بوسیله نظر شما این ساختمان زیبنده ی ارزشمندترین برند جهان است؟بیشتر بخوانید:آیا عینک های اپل جایگزین آيفون می شوند؟قانون گذاران آمریکایی اپل را به سوءاستفاده از قوانین حریم خصوصی قاضی کردندجانی آیو، طراح بسیاری از پرفروش ترین محصولات اپل، این شریک شدن را زین کرداینتل رویکردهای رقابتی کوالکام را دلیل شکست تو راسته خراش های مودم می داندبا نیکوترین هدفون و ایربادهای تمام بی سیم آشنا شوید