نقشه کشی دفتر لینکدین، شعبه مونیخ

معلومات کلیشرکت طراح: ایلپریسماکارفرما: لینکدینمتراژ: ۱۸۰۰ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: مونیخ، آلمان

در قسمت جدید آشنایی با مدل سازی و دکوراسیون شرکت های مطرح گیتی بوسیله سراغ نمایندگی ی دیگری از دفتر فرمان لینکدین در مونیخ، آلمان رفته ایم. لینکدین مطرح ترین اجتماع ی مجازی برای کسب وکار است که توانسته میلیون ها کاربر را از سراسر دنیا جذب کند.

درون یکی از تقدیر های مطالعه دفترهای کاری، بوسیله طراحی دفتر فقره لینکدین پرداختیم که در پاریس، فرانسه  واقع است. حال به سراغ دفتر امر مونیخ لینکدین رفته ایم. این شعبه ۱۸۰۰ متر مربع مساحت دارد که ۱۲۰۰ متر مربع نسبت بوسیله نمایندگی پاریس کوچک مرطوب است.

لینکدین طراحی این دفتر امر را به شریک معماری ایلپریسما واگذار کرده که وظیفه طراحی شعبات مختلفی از لینکدین را به خشکی امدن عهده داشته است.

ایلپریسما بخاطر نقشه کشی دفتر کار مونیخ لینکدین از اتیکت آن شهر الهام محزون است. در دفتر امر می توان تلفیقی از تخته و فلز را مشاهده کرد. درون واقع جایی از دفتر محو که نتوان استفاده از اشیاء و دکوراسیون ساخته شده از تخته را مشاهده کرد.

دفتر کار مونیخ برای لینکدین از نظر اقتصادی و درآمدزایی اهمیت بسیار فوقانی دارد. به همین علت ایلپریسما در طراحی دفتر کار لینکدین تکاپو کرده است فضا و اکوسیستمی بخاطر بهترین بهره وری و بالاتر بازی کردن عملکرد کارکنانش بسازد. با اندوه نگاهی بوسیله تصاویر گرفته شده از دکه فقره لینکدین تو پاریس می اندازیم.بیشتر بخوانید:همه از دفاتر باز متنفرند، پس چرا هنوز وجود دارند؟محیط کار باز ارتباط و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده محیط های کاری چگونه است؟زیباترین دفاتر موثر جهان در سال ۲۰۱۸طراحی دفتر امر Slack؛ تورنتو