مدل سازی تویی آپارتمان؛ ایده ای مینمالیستی و آرامش بخش

داخل اجرای دکوراسیون داخلی با استیل مینیمالیسم و پس بنیاد ی تک رنگ، اشاره توفیق این است که از یک طراحی بیش از حد ساده و بی روح استفاده نشود؛ در جوهر برنامه ریز باید بتواند با کاربرد از روش ها و تکنیک های دیگر، نبود کنتراست واضح بین طعم جزیی ها را تا حدی تکرار کند؛ در مقابل تو این ریختگی معمولا از اثر جزیی های تند استفاده نمی شود. معمار و طراح داخلی این آپارتمان توانسته است آن را به یک محل سکونت دنج و آرامش بخش و نیز جلوه گر و پرنور تبدیل کند؛ بوسیله طور کلی در این ساختمانی از طرح های ساده و اختلاط رنگ های خنثی و تیره مصرف شده است. دیوارها و سقف ها به فام سفید هستند؛ ولی در چندی قسمت های آپارتمان، یکی از دیوارها با طراحی متفاوت از بقیه متمایز شده و جلوه ی خاصی به تالار یا اتاق ها بخشیده است.

نکته ی بنیانی دیگر این است که طراح دکوراسیون بخاطر ایجاد کنتراست بین مقدر شدن های مختلف سالن، به جای ته رنگ های متفاوت از ساختارها و طرح های متفاوت استفاده کرده است. اگرچه طراح از رنگ های خنثی و طرح های ساده بخاطر اجرای دکوراسیون کاربرد کرده؛ اما حاصل ی کار او، ایجاد یک فضا بی روح و یکنواخت نیست، بلکه مدل سازی ویژه و منحصربه بی نظیر این آپارتمان باعث می شود ساکنان آن، یک زندگی پرجنب وجوش و در عین حال پر از آرامش داشته باشند.

اگرچه دکوراسیون تالار از اثر جزیی پس زمینه ی سفید برخوردار است و از ته رنگ های خنثی و مرموز متشابه خاکستری و سیاه برای مبلمان و اثاثیه استفاده شده؛ اما ترکیب این فام ها یک محیط بانشاط، اسایش و خلوت را ایجاد کرده است.

سبک مینیمالیسم که در این آپارتمان به کار رفته، عمدتا مبتنی به خشکی امدن انتخاب مصالح ساختمانی ویژه و اثر جزیی ها بوده است. قسمت های چوبی، فلزی، بلور ای و سرامیکی بناء همگی با هارمونی و هماهنگی خاص بوسیله فقره رفته اند؛ به نظر می رسد که همه ی این عناصر به طور ساده، طبیعی و یکدست مکمل یکدیگر هستند. ساختار کلی این ساختمان سهل و بدون زرق و صاعقه است؛ اما تو قسمت های مختلف آن از طرح های جالب استفاده شده که فضای داخل آپارتمان را از حالت یکنواخت و خسته کننده خارج می کنند.

تو آشپزخانه ی این آپارتمان مدل سازی شده توسط ویکتوریا یاکوشا هم سبک مینیمالیسم دیده می شود. کابینت های آشپزخانه به رنگ سفید و بدون دستگیره و تزئینات ویژه انتخاب شده اند. نیز بخاطر نورپردازی سقف آشپزخانه لامپ های LED به کار رفته است. آشپزخانه تقریبا مستقل و مجزا از تالار طراحی شده و بین سالن و آشپزخانه، پیشخوان وجود ندارد؛ داخل واقع با کمک تکنیک خاص نقاشی و با مصرف از رنگ ها و مصالح ساختمانی ویژه و طرح های ایجادشده روی دیوارها، حکم متفاوتی نمایش شده است. بخاطر کاربرد از نور طبیعی، میز مطالعه جلوی دریچه صبر اندوهناک است. رنگ غالب داخل این آپارتمان، فام سفید است و رنگ های خنثی و تیره بوسیله نشانی رنگ مکمل انتخاب شده اند. درون انتها شما را به دیدن تصاویر دیگری از نقشه کشی داخلی این آپارتمان زیبا جلب می کنیم: بیشتر بخوانید:اثبات مکرر نبوغ لئوناردو داوینچی با بازسازی طرح او برای ساخت طولانی ترین پل جهانپل غلتان Cody Dock؛ جسارتی معمارانه با مرام احیای جاذبه های غریزی فراموش شدهچرا معماران طراحان امتحان کاربری چیره دستی می شوندآشنایی با معماران مظفر دست دنیای جانورانرونمایی از معماری جدید زاها حدید در کامبوج