طراحی داخلی آپارتمان؛ ایده ای مینمالیستی و آرامش بخش

تو اجرای دکوراسیون داخلی با سبک مینیمالیسم و پس زمینه ی مورد رنگ، رمز توفیق این است که از یک طراحی بیش از حد سهل و بی روح استعمال نشود؛ در ریشه طراح باید بتواند با استفاده از روش ها و تکنیک های دیگر، نبود کنتراست صریح بین طعم جزیی ها را تا حدی جبران کند؛ در مدت در این سبک معمولا از رنگ های نوک تیز استفاده نمی شود. معمار و طرح ریز داخلی این آپارتمان توانسته است آن را بوسیله یک نگرش سکونت خاموش و آرامش بخش و همچنین روشن و پرنور تبدیل کند؛ به نعوظ طاسی در این ساختمان از طرح های میسر و ترکیب رنگ های خنثی و تیره کاربرد شده است. دیوارها و سقف ها بوسیله رنگ سفید هستند؛ ولی در بعضی قسمت های آپارتمان، یکی از دیوارها با طراحی متفاوت از بقیه متمایز شده و جلوه ی خاصی بوسیله تالار یا حجره ها بخشیده است.

نکته ی عمده دیگر این است که برنامه ریز دکوراسیون برای ایجاد کنتراست بین بخش های مختلف سالن، بوسیله جای ته رنگ های متفاوت از ساختارها و طرح های متفاوت کاربرد کرده است. اگرچه طراح از رنگ های خنثی و طرح های سهل بخاطر اجرای دکوراسیون استفاده کرده؛ اما نتیجه ی فقره او، خلق کردن یک هوا بی روح و یکنواخت نیست، بلکه طراحی خاص و منحصربه بی تا این آپارتمان باعث می شود ساکنان آن، یک عمر پرجنب وجوش و تو نسب حال پر از آرامش داشته باشند.

اگرچه دکوراسیون سالن از طعم جزیی پس بنیان ی سفید برخوردار است و از رنگ های خنثی و تیره شبیه خاکستری و سیاه برای مبلمان و اثاثیه استعمال شده؛ اما ترکیب این طعم جزیی ها یک محیط بانشاط، راحت و دنج را ساختن کرده است.

سبک مینیمالیسم که در این آپارتمان به کار رفته، عمدتا مبتنی پیاده شدن انتخاب مصالح ساختمانی اختصاص و ته رنگ ها بوده است. تقدیر های چوبی، فلزی، شیشه ای و سرامیکی ساختمانی همگی با هارمونی و هماهنگی خاص بوسیله کار رفته اند؛ به نظر می رسد که همه ی این عناصر بوسیله طور ساده، غریزی و یکدست مکمل یکدیگر هستند. ساختار کلی این بناء ساده و عاری زرق و برق است؛ ولی در قسمت های مختلف آن از طرح های جالب استفاده شده که فضای داخل آپارتمان را از حالت یکنواخت و خسته کننده خارج می کنند.

داخل آشپزخانه ی این آپارتمان طراحی شده توسط ویکتوریا یاکوشا هم سبک مینیمالیسم دیده می شود. کابینت های آشپزخانه بوسیله طعم جزیی سفید و بدون دستگیره و تزئینات خاص انتخاب شده اند. نیز برای نورپردازی سقف آشپزخانه لامپ های LED به امر رفته است. آشپزخانه تقریبا مختار و مجزا از تالار طراحی شده و بین سالن و آشپزخانه، پیشخوان بود ندارد؛ درون واقع با کمک تکنیک خاص نقاشی و با استفاده از رنگ ها و مصالح ساختمان خاص و طرح های ایجادشده روی دیوارها، فقره متفاوتی عرضه شده است. برای استفاده از نور طبیعی، میز معاینه جلوی پنجره قرار گرفته است. اثر جزیی غالب تو این آپارتمان، رنگ سفید است و رنگ جزیی های خنثی و تیره به نشانی فام مکمل انتخاب شده اند. داخل پایان شما را به دیدن تصاویر دیگری از نقشه کشی داخلی این آپارتمان زیبا دعوت می کنیم: بیشتر بخوانید:از کار افتادن دوباره نبوغ لئوناردو داوینچی با بازسازی طرح او بخاطر پیدایش طولانی ترین پل جهانپل غلتان Cody Dock؛ جسارتی معمارانه با هدف احیای جاذبه های طبیعی فراموش شدهچرا معماران طراحان تجربه کاربری مظفر دستی می شوندآشنایی با معماران چیره دست دنیای جانورانرونمایی از معماری جدید زاها حدید تو کامبوج