فراخوان ال جی بخاطر مشارکت در نقشه کشی محصولات شعاع با فناوری اولد

بنا به گزارش وب سایت DeZeen، شرکتال جی بخاطر جذب طراحان و معماران، بوسیله اراده نمایش راهکار های نظری در بنیان ی ادغام و بوسیله کارگیری فناوری فروغ اولد درون محصولات و مواد مورد کاربرد تو مدل سازی داخلی ساختمان ها فراخوان داده است. طراحان، سازندگان و معماران منتخب درون پروژه ساخت محصولات نوآورانه در فناوری سو اولد مورد پناه همدستی ال جی ، بالغ پهلو ۱۰ نفر خواهند بود. طبق اعلام مدیران شرکت ال جی، به انبازی کنندگان برگزیده فرصت پیاده سازی ایده ها و کمک های مالی اعطا خواهد شد.پنل ها و ورقه نمایش های ساخته شده به وسیله ی فن شناسی اولد که داخل کافه مارلی واقع درون سئول به امر گرفته شده اند، فضایی آرام، شیک و دلنشین را برای مخاطب تداعی می کنند.

این پروگرام به دو بخش انشعاب می شود. مقدر شدن ابتدا شامل فراخوان افراد فنی برای ارائه ایده ساخت محصولاتی است که پتانسیل استعمال از تکنولوژی روشنایی اولد دارند. البته این ایده ها باید عملی و برازنده پیاده سازی باشند. ایده های ارائه شده تو بن محصولات شعاع و غیر روشنایی درون صورتی قابل قبول خواهند بود که دشت نهایی، بوسیله نشانی چراغ یا روشنایی اشتراکی طبقه بندی نشود.

بخش دوم این فراخوان مربوط بوسیله دعوت از معماران و طراحانی است که بوسیله وسیله ی استفاده از محصولات تولیدشده تو پروژه های خود، از این فن شناسی پناه می کنند. برضد بخش اول، تو این مدخل ایده های مربوط بوسیله چراغ و روشنایی اشتراکی همچنین پذیرفته خواهد شد. این برنامه به هیچگاه عنوان محدود به طراحی و ایده های منحصربه فرد نیست؛ البته در صورتی که محصولات روشنایی اولد جایگاه واقعی خود را در صنعت طراحی تویی ساختمان برملا کنند.

شرکت ال جی به شریک شدن کنندگان منتخب، درون قالب پشتیبانی و کمک بخاطر برطرف کردن موانع پیش رو، صرف کردن نظر از ابعاد و حجم موانع، فرصت عملی کردن ایده هایشان را  خواهد قسط. این پشتیبانی امکان پذیر است در زمینه مالی یا معرفی محصولات و نمایشگاه ها و کنفرانس های معتبر بین المللی باشد. انتخاب سنخ پشتیبانی بوسیله خود شریک کنندگان واگذار خواهد شد.پنل  اولد انعطاف پذیر، آزادی و قدرت ایفا منحصربه فردی بوسیله طراحان، برای پیاده سازی طرح ها و اَشکال نامتعارف می بخشد.

اولد از دیودهایی که به نعوظ غریزی از خود نور درخشنده می کنند تشکیل می شود. ماده ی اصلی تشکیل دهنده پنل اولد، ترکیبات کربن است. اولد طیف تلالو متحمل و یکنواختی از خود ساطع می نرم که به قرار و با چشم جاهل مسلح نیز شایان مشاهده است.

لامپا های الکتریکی اولد درواقع لایه ای کم پهنا از مواد کربنی هستند که به قرار توسط طراحان شکل داده می شوند و طراحان می توانند با مصرف از آن ها، بغرنج ترین و پیچیده ترین طرح ها را به راحتی پیاده سازی و اجرا کنند.توکوجین یوشیوکا با همکاری شریک شدن ال جی، در هفته مُد و مدل سازی میلان از چراغ های اولد استفاده کرد.

همدستی ال جی پیش از این نیز از چراغ های اولد در تأسیسات و پروژه های مشترک خویشتن کاربرد کرده است. این برند امسال با همکاری نقشه کش معروف، راس لاوگرو، دو پروژه نورپردازی به نمایش گذاشت و فن شناسی را به ادبیات های علمی -تخیلی بدل کرد. آخرین پروژه مربوط بوسیله نورپردازی هفته مُد میلان در اوایل امسال بود.

آخرین مهلت ثبت نام در  این فراخوان، ۳۱ اکتبر ۲۰۱۷ اخبار شده است. اما پیش بینی می شود این فراخوان تا زمان تکمیل ۱۰ کُرسی تک نظر شرکت ال جی ادامه داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت ال جی دیسپلی مراجعه کنید.بیشتر بخوانید:مقایسه قیمت گوشی های پرچم دار از سال ۲۰۱۰ تاکنونراهنمای خرید بهترین گوشی تا 5 میلیون تومانمانیتور ۲۷ اینچ اولتراگیر 27GN750 ال جی معرفی کردن شدفونت های متن باز؛ قدمی مثبت درون مسیر تشکیل جامعه طراحان خلاقال جی و گوگل تمایلی به استفاده از تراشه گران نرخ اسنپدراگون ۸۶۵ ندارند