مدل سازی دکه کار GSN، شعبه بنگلور

اطلاعات کلیشرکت طراح: زیتاکارفرما: GSNمتراژ: ۳۲۰۰ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: بنگلور، هند

GSN یکی از ارشد ترین استارت آپ ها تو مبنا بازی های موبایل است که سال ۲۰۱۶ دفتر موثر در ایالت بنگلور هند افتتاح کرد. این دفتر که دارای متراژ ۳۲۰۰ متر مربع است از دو مرتبه تشکیل می شود و برای فعالیت ۳۳۰ مستخدم نقشه کشی شده است.

مدیران GSN می خواستند نقشه کشی دفتر فقره جدیدشان به حالتی باشد که تعامل میان کارمندانشان را به بالاترین وزن برسانند. علاوه بر آن، هر فضا کاری باید بوسیله نحوی نقشه کشی شود که میزان خلاقیت و فرع مندی کارکنان به نگرش کارشان اضافه یابد. اصولا داخل این طور کلکسیون ای تماشاچی اضافه کارکرد مفید و معیار وفاداری کارمندان به شریک هستیم.

طراحی این طور دفتری برای مدیران GSN یک چالش به شمار می رفت. به همین سبب وظیفه نقشه کشی دفتر کارشان در بنگلور را بوسیله یک همدستی هندی با نام زیتا سپردند.

یکی از طراحان زیتا گفته است دکه کار GSN به گونه ای مدل سازی شده که در هر سالن کار، فضایی برای گفت وگوی دوستانه کارمندان بود داشته باشد. داخل تصاویر محزون شده از دفتر فرمان GSN، می توان محیطی شاد مشاهده کرد که طولانی المان های یک شرکت مدرن را نیز به همراه دارد.

زیتا  تو طراحی دفتر کار از همان الگوها و اثر جزیی هایی استفاده کرده که در اپلیکیشن ها و ورزش های توسعه یافته توسط GSN به فقره رفته است. تو دنباله نگاهی بوسیله تصاویر گرفته شده از دفتر فرمان GSN خواهیم انداخت.

 بیشتر بخوانید:همه از دفاتر باز متنفرند، پس چرا هنوز حیات دارند؟محیط کار باز وابستگی و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده محیط های کاری چگونه است؟زیباترین دفاتر کاری دنیا تو سال ۲۰۱۸طراحی دفتر حکم Slack؛ تورنتو