نقشه کشی دفتر لینکدین، شعبه مونیخ

اطلاعات کلیشرکت طرح ریز: ایلپریسماکارفرما: لینکدینمتراژ: ۱۸۰۰ متر مربعسال: ۲۰۱۶مکان: مونیخ، آلمان

در قسمت جدید آشنایی با طراحی و دکوراسیون شرکت های مطرح دنیا به سراغ نمایندگی ی دیگری از دکه امر لینکدین در مونیخ، آلمان رفته ایم. لینکدین مطرح ترین جامعه ی رمزی برای کسب وکار است که توانسته میلیون ها کاربر را از سراسر دنیا جذب کند.

در یکی از قسمت های تجسس دفترهای کاری، بوسیله مدل سازی دکه امر لینکدین پرداختیم که در پاریس، فرانسه  واقع است. حال به سراغ دکه فقره مونیخ لینکدین رفته ایم. این شعبه ۱۸۰۰ متر مربع مساحت دارد که ۱۲۰۰ متر مربع نسبت به شعبه پاریس کوچک پر حرارت است.

لینکدین طراحی این دکه کار را به شرکت معماری ایلپریسما واگذار کرده که شهریه طراحی شعبات مختلفی از لینکدین را بر عهده داشته است.

ایلپریسما برای طراحی دفتر امر مونیخ لینکدین از ادب آن شهر وحی گرفته است. در دکه کار می توان تلفیقی از کوهمیز و فلز را مشاهده کرد. در واقع جایی از دفتر محو که نتوان مصرف از اشیاء و دکوراسیون ساخته شده از چوب را مشاهده کرد.

دفتر کار مونیخ بخاطر لینکدین از رویت اقتصادی و درآمدزایی اهمیت زیاد بالایی دارد. به همین موجب ایلپریسما داخل طراحی دفتر کار لینکدین تلاش کرده است فضا و اکوسیستمی برای بهترین نصیب وری و بالاتر بازی کردن عملکرد کارکنانش بسازد. با هم نگاهی به تصاویر پژمان شده از دفتر کار لینکدین درون پاریس می اندازیم.بیشتر بخوانید:همه از دفاتر باز متنفرند، پس چرا هنوز بود دارند؟محیط فقره باز ارتباط و تعامل میان کارکنان را کمرنگ می کندآینده محیط های طرز کار چگونه است؟زیباترین دفاتر طرز کار دنیا داخل سال ۲۰۱۸طراحی دفتر فقره Slack؛ تورنتو