تکمیل بیمارستان خصوصی بیماران دچار عفونت ویروس کرونا در چین

به گزارش رسانه های خبری، اگر کارگران مسکن داخل چین با همین سرعت برای تکمیل بیمارستان مخصوص بیماران دستخوش عفونت ویروس کرونا تکاپو کنند، این بیمارستان هزارتخت خوابی به زودی پذیرای بیماران خواهد بود.

محل ساخت بیمارستان جدید درون ووهان (۲۴ ژانویه)

میزان ترفیع داخل ساخت بیمارستان در روز یکشنبه مقاله ی مرتبط:چین چگونه داخل ۶ روز برای مقابله با ویروس کرونا بیمارستان می سازد؟ویروس کرونا چیست؟ علائم بیماری، نحوه انتقال و چگونگی شیوع آن

مردمِ ناامید از درمان بوسیله سوی بیمارستان جدیدی روانه شده اند که برای معاون به مقابله با مسری کروناویروس جدید و در مدت فقط ۱۰ روز باریک شده است. کارگران ساختمان داخل تاج های محکم و کارکنان پزشکی تو لباس های محافظ و همچنین افراد ارتشی دست اندرکار ساخت بیمارستان، با خستگی بیش از میان سامان آلات ساخت و ساز به این فروغ و آن شعاع می روند. کارگران هنوز در تلاش بخاطر تکمیل بیمارستان هستند؛ ولی بیمارستان آماده ی مقبول نخستین گروه از بیماران شده است.

ژو یینگ، یکی از ساکنان ووهان، بوسیله گرایش دریافت کمک برای یکی از خویشاوندان نزدیک خود به این بیمارستان آمده است؛ ولی مقام های مسئول گفته اند بیمارستان افراد بدون طالع را اجابت نخواهد کرد. این بیمارستان، تنها بیمارانی را پذیرش می بطی ء که ابتلای آن ها به عفونت ویروس کرونا تأیید شده و از مراکز دیگر بوسیله این بیمارستان منتقل شوند.

گروه ساخت و ساز متشکل از هفت هزار کارگر با لشکری از کامیون ها و ماشین آلات حفر زمین با عقب انداختن در حال اتمام پروژه هستند. دولت در تلاش است که به یاد همه گیری سارس تو سال ۲۰۰۳ و زمانی که در یک هفته بیمارستانی در پکن ساخت، شاهکار دیگری انجام دهد. برای پکن، این تأسیسات همچنین به عنوان نمادی از اقتدار و رغبت نصیب و قسمت برای انجام کارهایی است که باید انجام شود.

دولت بخاطر رفع نزول مداوم سریر خواب و تجهیزات پزشکی به پیدایش سریع العمل بیمارستانی با مصرف از اجزای پیش ساخته مشغول شده است. مسئولان متعهد شده اند کلکسیون ای هزارتخت خوابی را در ۱۰ روز بسازند و بیمارستان ۱۶۰۰ اورنگ خوابی دیگری نیز تا ۵ فوریه آماده کنند.

ووهان شهری ۱۱ میلیون نفری است که از زمان قرنطینه شدن، برون رفت ساکنان شهر ممنوع و حمل ونقل عمومی و شخصی با ویژگی یدکی مواجه و به طور دلهره آوری ساکت شده است؛ اما جاده های گرداگرد مکان پیدایش بیمارستان مملو از میکسرهای سیمان و کامیون ها و دیگر وسایل نقلیه مسکن است.

شمار زیادی از کارگران مهاجر و تأمین کنندگان مواد برای ساخت این مجموعه بوسیله حکم پژمان شده اند. در این دسته از افراد، اقدامات احتیاطی پناه نظیر بررسی مداوم دمای بدن برای امتیاز علائم عفونت شاگرد از ویروس کرونا انجام می شود.

داخل رسم روز یکشنبه، ژو ژیان وانگ، شهردار ده ووهان، رسما بیمارستان جدید را تحویل ارتش رحم که مسئول این عملیات خواهد بود. همچنین، مجری های حاوی دستگاه های تهویه ی مطبوع و تجهیزات پزشکی روز دوشنبه تحویل داده شدند. بسیاری از بیماران و اعضای خانواده ی آن ها مشتاقانه منتظر باز کردن بیمارستان جدید بوده اند؛ اما روز دوشنبه فدایی از آن ها ناامید شدند.

به گفته ی ژو، یکی از ساکنان بطرف خانه ووهان که بوسیله بیمارستان مراجعه کرده بود، مادرش به لطافت دراثر عاملی از جهان رفته است که بیمارستان آن را ذات الریه ویروسی نامید. درحالی که بیمار اصلا آزمایش نشد، او بر این عقیده است که مادرش دچار عفونت ویروس کرونا شده بود. دو بدنه از خویشاوندان دیگر او نیز در بیمارستان هستند. او گفت:حوصله از مشت دادن کس دیگری از خویشاوندانم را ندارم.

عصر روز دوشنبه، رسانه های دولتی چروک اعلام کردند آمبولانس ها انتقال بیماران به درمانگاه متاخر را آغاز کرده اند.بیشتر بخوانید:ورزش چگونه مغز را تقویت می کند؟توییتر رابط کاربری متاخر بخش پیام ها را رونمایی کردآیا پختن غذا با مایکروویو زیان بخش است؟رئیس جمهور از احتمال ابتلای ۵۵ تا۶۰ میلیون ایرانی به ویروس کرونا خبر دادهکرهای روس به دنبال سرقت تحقیقات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیس