«پویش سپاسگزاری» راهی برای نهادینه کردن «پدیده قدرشناسی» در جامعه

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان تبلیغات اسلامی، احساس سعیدی نژاد -مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی- به توضیح پویش سپاس پرداخت و پیش روی کرد: با توجه بوسیله وضعیت موجود و اهمیت فعالیت قشر پرستار و جهادگر مرزوبوم علاج درون شرایط کرونایی، برآن شدیم تا پدیده قدرشناسی از جامعه پرستاران و ادب جهاد برای حفظ سلامت انسان ملک را اکید بگیریم چرا که معتقدیم فرهنگ قدرشناسی می تواند بوسیله فرهنگ جهاد کمک بطی ء.

وی بابیان اینکه پویش سپاس از پرستاران در قالب فضای پیامکی  و فضاهای رمزی  پیگیری خواهد شد افزود: هدف ما از این پویش ها، نهادینه شدن فرهنگ قدرشناسی در اجتماع است و از مردم می خواهیم از پرستارانی که می شناسند به هر عادت که می توانند قدردانی کنند. تا اینکه معتقدم هیئات مذهبی و کانون های قرآنی می توانند به نشانه احترام و تشکر در آستانه ولادت جناب زینب سلام الله علیها و روز پرستار با حضور در بیمارستان ها از اجتماع پرستاران قدردانی کنند.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان موسسه تبلیغات اسلامی از جمله مردم خواست با بزمین نشستن به پویش سپاس، پیام های قدردانی خودشان را به شماره ۳۰۰۰۱۱۷۱ پیامک بزنند.

وی افزودن کرد: بهترین پیام ها از طریق چند دستور کار تلویزیونی که به همین منظور در نظر پژمان شده است اعلام خواهد شد و همچنین پیام های شرکت کنندگان داخل این پویش همچنین در سامانه رمزی و ورقه اینستاگرامی که برای این پویش برملا شده منتشر می شوند.

سعیدی نژاد همچنین از تمامی چهره های شاخص مذهبی و هنری التماس کرد به منظور انتشار فرهنگ قدردانی به پویش تشکر بپیوندند.

به گفته وی این پویش می تواند عاملی برای همبستگی ملی عنوان شود و سازمان تبلیغات اسلامی به قفا مطرح شدن شهرت خویشتن تراشیدن.

مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان سازمان تبلیغات اسلامی تأکید کرد: قصد ما از پویش سپاس تنها پرستاران درمانگاه ها نیست بلکه پرستاران شوهردار وزنانی که تو این حوزه بیشترین سهم را بر عهده داری دارند همچنین مدنظر ما بوده است چراکه معتقدیم عیال امروز ایرانی با دارا وجود داشتن روحیه پرستاری است که توانسته از عهده بلای ناگهانی کرونا برآید.

وی همچنین از تهیه تقدیرنامه هایی برای پرستاران برای انتصاب در درمانگاه ها شناسایی عدالت و از دلبستگی مندان به پویش سپاس که قصد اهدای این تقدیرنامه ها به بیمارستان ها رادارند با این پویش در وفاق باشند.

به گفته سعیدی نژاد به قید قرعه به ۴۰ نفر، جوایز یک میلیون تومانی کمک هزینه سفر بوسیله مشهد مقدس اهدا خواهد شد و علاقه مندان می توانند تا سه شنبه دوم دی، پیام های خود را ارسال کنند.

انتهای پیام