انتشار فراخوان جشنواره ملی وسایل بازی

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل محفل پرورش فکری کودکان و نوجوانان، طراحی شخصیت های عروسکی براساس قوانین و مقررات شورای نظارت پیاده شدن اسباب بازی، قابلیت تولید با شمارگان بالا، سهولت در تهیه و به صرفه بودن مواد اولین از شرایط شرکت در این رویداد اعلام شده است.

کنار اساس این فراخوان، اسباب بازی ها در وهله اول به صورت ارسال عکس تو تارنمای جشنواره تک معاینه قرار می گیرد و درصورت تأیید اولین داخل وعده دوم، از سوی عروسک سازان بخاطر داوری بازپسین ارسال می شود.

همچنین بارگذاری تصویرها و اتمام پروفایل با مراجعه به تارنمای ششمین مهمانی ملی اسباب بازی به نشانی irantoyfestival.ir در بخش رقابتی از دیگر هنجار این فراخوان است.
درون همین حال زود اتمام پروفایل و بارگذاری مشخصات اسباب بازی ها از سوی طراحان و تولیدکنندگان تا ۲۰ دی ۱۳۹۹ و زمان داوری ابتدایی هیات گزینش ۲۰ تا ۲۵  همین ماه اعلام شده است.
همچنین صاحبان آثار پذیرفته شده باید تا ته دی اثر خویشتن را به دبیرخانه ارسال کنند و داوری نهایی این اطراف اول بهمن ۱۳۹۹ ادا می گیرد.
 داوری حصه رقابتی ششمین مهمانی ملی ادوات بازی «ویژه عروسک های ایرانی» بر بنیان محصولات تولیدشده از مهربانی سال ۱۳۹۸ تا دی ۱۳۹۹ که تو جشنواره های قبل شرکت نکرده باشد، قیافه می گیرد.
ششمین جشنواره ملی وسایل ورزش امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم توجه به ضابطه نامه های بهداشتی داخل جامعه، به صورت مجازی و فرآیندی درون چند بار به لباس دامنه بوسیله شلنگ برگزار می شود.

 انتهای پیام