ربات Bot Handy سامسونگ زندگی در خانه را برایتان آسان برنده می یواش

سامسونگ در نمایشگاه CES 2021 اخبار کرد روی ربات جدیدی با انواع کارکردها حکم می یواش. این ربات اقتدار برج حمل لباس، پرکردن سامان قید شویی، چیدن میز و ریختن نوشیدنی داخل شیشه الات را دارد و حتی می تواند نوشیدنی را برایتان بیاورد. ربات جدید سامسونگ با نام بات هندی (Samsung Bot Handy) شناخته می شود و شرکت کره ای می گوید با مصرف از یک دوربین و سیستم هوش مصنوعی می تواند اشیای مختلف را از یکدیگر تشخیص دهد.

براساس گزارش خبرگزاری ورج، سباستین سئونگ، مهتر بخش تحقیقات سامسونگ، داخل نشست مطبوعاتی این انبازی در CES 2021 روی صحنه حاضر شد و گفت ربات سامسونگ قرار است تو نقش همیاری برای شما در آشپزخانه و اتاق نشیمن و هر جای دیگری داخل بناء ظاهر شود که ممکن است بوسیله کمک احتیاج داشته باشید. 

Bot Handy تو فرم فعلی، رباتی بلند و ساخته است که روی جثه اش طعم جزیی های سفید و مشکی به چشم می خورند. این ربات دو چشم دیجیتالی دارد که خلال حرکت ربات داخل جاهای مختلف، فرم و عاطفه آن ها تحول می کند. ربات سامسونگ یک ران با سه نقطه لولا دارد تا در عمل دستی نظیر مشت انسان با شانه و آرنج و مچ را شاهد باشیم. درون انتهای این بازو، دستی گیره مانند به چشم می خورد تا Bot Handy بتواند اشیای متنوع را بردارد. در بخش بالایی بدنه ی ربات و روی دست، دوربین هایی تعبیه شده اند تا Bot Handy اقتدار تشخیص اشیای مختلف را داشته باشد.

ربات سامسونگ با اتکا بر محور ای غلتک متشابه بوسیله لول درمی آید و در نقاط مختلف خانه جابه مکان می شود. این ربات می تواند از یک طرف به طرفی دیگر بچرخد و خودش را بالا ببرد تا بوسیله اشیائی دسترسی روشن درنگ که در ارتفاعات بلندتر هستند.  سامسونگ می گوید ربات Bot Handy می تواند مواداولیه ای را تعیین و تخمین یواش که اشیای متنوع از آن ها باریک شده اند تا بتواند این اشیاء را با واردکردن مقدار مناسبی از نیرو در دست بگیرد. سامسونگ ربات یادشده را به گونه ای ساخته است تا بتواند اشیای مختلف دارای انواع اندازه و پیمانه و فرم را از جایشان بلند نرم. ربات Bot Handy سامسونگ مقدور است هیچ گاه به بازار نیاید

سامسونگ افزون بر Bot Handy نسخه ی به روزشده ی Bot Care را نیز به عرضه گذاشت. بوسیله گفته ی سامسونگ، Bot Care «دستیار و همراهی رباتیک» است که نخستین کود تو سال ۲۰۱۹ به نمایش درآمده بود. ربات Bot Care سامسونگ تا پیمانه زیادی همچون دستیاری شخصی ایفا می کند و کارهای مختلفی ایفا می دهد. بخاطر مثال، Bot Care یادآوری می درنگ درون وسط کارکردن قرار کنید خواه استراحت است بوسیله زودی جلسه ی کارگر داشته باشید.

مقاله های مرتبط:ربات هایی که CES 2021 را تسخیر خواهند کردسامسونگ در CES 2020 از ربات آشپز Bot Chef رونمایی کرد

دو رباتی که از آن ها گفتیم، احتمالا راحتی نیست درون آینده ی نزدیک در قالب محصولی واقعی به دست مردم برسند؛ اما گزارش ها می گویند سامسونگ رباتی دارد که به ظن بیش تو سال جاری میلادی نمایش خواهد شد. ربات یادشده با شهرت JetBot 90 AI شناخته می شود و درواقع نوعی جاروبرقی رباتیک است که از اسکنر فراشکافت لایدار (LiDAR) و یک حسگر سه بعدی و فهمیدن ساختگی استفاده می کند تا اشیای مختلف را بتواند شناسایی و به احسان از کنار موانع مختلف در خانه عبور نرم.

سامسونگ می گوید  JetBot 90 AI به حدی هوشمند است که می تواند از اشیای شکننده همچون گلدان بور بگیرد و بوسیله اشیائی همانند ابزار بازی های کودکان نزدیک تیز شود که عموما ترد نیستند. جاروبرقی رباتیک سامسونگ بوسیله دوربینی داخلی مجهز است که امکان می دهد زمانی که تو خانه نیستید، حواستان بوسیله حیوانات خانگی باشد.  JetBot 90 AI در نصف ی شروع سال ۲۰۲۱ روانه ی میدان ایالات متحده ی آمریکا می شود.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی محصولات رباتیک سامسونگ چیست؟ بیشتر بخوانید:ساعت های GTR 2e و GTS 2e امیزفیت با شارژدهی طولانی رونمایی شدندسامسونگ پروژه جدیدی بخاطر استفاده ی مکرر از گوشی های باستانی معرفی کردن کردساعت Jorn Hybrid HR با نمایشگر لب الکترونیکی رونمایی شدمحصولات TP-Link برای معرفی در CES 2021جاروبرقی رباتیک Roborock S7 در CES 2021 معرفی کردن شد