گلکسی اف جدید سامسونگ احتمالا ۴ دوربین ظهر خواهد داشت

به گزارش GSMArena، فلیپ کارت تصویری تبلیغاتی از گلکسی اف جدید سامسونگ منتشر کرده که درون آن بوسیله وجود چهار دوربین پشت اشاره می شود.  اطلاعاتی از سخت افزار این گوشی منتشر نشده و تنها تصویری از دوربین های عقب و تکمه های انتظام ندا که روی فریم گوشی قرار گرفته، منتشر شده است. به گفته فلیپ کارت، حسگر اثر انگشت این گوشی با دکمه پاور ادغام شده است.

روی صفحه نمایش این گوشی جایی بخاطر دوربین سلفی دیده نمی شود. به همین دلیل گمان می رود که دوربین سلفی آن تحت صفحه نمایش صبر بگیرد خواه پاپ-آپ باشد.

مقابل شایعات قبلی، گلکسی اف ۶۲ به صفحه ارائه AMOLED مجهز شده و حسگر اثر انگشت آن مافوق ورقه نمایش صبر محزون است؛ ولی بوسیله ادعای فلیپ کارت، حسگر  جای پا انگشت این گوشی با تکمه پاور ادغام شده است. پس این احتمال بود دارد که شایعات بوسیله گوشی دیگری اشاره کرده باشند.

گلکسی اف جدید سامسونگ به ظن زیاد فردا رونمایی خواهد شد.بیشتر بخوانید:آیا دوربین های وان پلاس ۹ پرو را هاسلبلاد تولید می کند؟اپل تولید آیفون 12 مینی را احتمالا خزنده امسال متوقف خواهد کردگوشی بلک شارک با صفحه نمایش Full HD و ۱۲ گیگابایت رم تو گوگل پلی کنسول دیده شدامکان حذف برآمدگی دوربین گوشی هوشمند با فناوری استارتاپ Metalenzتعمیر گلکسی S21 سامسونگ ساده مرطوب از گلکسی S20 است