جبری نبودن ماسک در سینما حاشیه ساز شد

به گزارش ایسنا، «آدام آرون» مهتر کمپانی «AMC»، بزرگترین کلکسیون سینماهای زنجیره ای در آمریکا و دنیا داخل گفتگویی با ورایتی عنوان کرده بود پس از بازگشایی سینماها در ماه آینده، آدم را تشجیع به استفاده از ماسک می کنیم اما قهری تو این باره نیست.

گپ های اولیه رئیس «AMC» با موجی از انتقادها از سوی مخاطبان سینمایی  رو به رو شد تا آنجا که «آرون» با تحول غرض خود استفاده از ماسک را در سالن های ارائه فیلم این کلکسیون الزامی کرد و نشانی کرد: «قصد نداشتیم وارد  بحث های دیپلماتیک شویم و خیال کردیم غیرسازنده خواهد حیات اگر کسانی راکه  معتقدند استفاده از ماسک جبری حلق را وادار بوسیله استعمال از آن کنیم. فکر می کنیم مدخل مهم ای از مخاطبان سینماهای «AMC» از ماسک مصرف خواهند کرد. تصمیم ما با تاثیر زیادی از لفظ مخاطبان همراه شد و برای ما متجاوز مهیب است که بوسیله مخاطبان خود گوش کنیم. به خشکی امدن این مبنا با دگرگونی غرض نخستین خویشتن اخبار می کنیم  همزمان با بازگشایی سالن های سینما استفاده از ماسک داخل سینماهای «AMC» جبری است تا همه از بوسیله سینما آمدن و تماشای فیلم لذت ببرند. سرعت دگرگونی سیاست ما تو استفاده از ماسک بازتابی از تعهد ما به امن و سلامت مخاطبانمان است». 

توضیحات رئیس سینماهای «AMC» درباره لیس تمایلش به وارد شدن به مناقشه های سیاسی مولود عکس رحم و بسیاری از کابران در فضای مجازی خواستار تحریم این مجموعه سینمایی شدند. 

مجموعه سینماهای «AMC» که دارای متجاوز از ۱۱ هزار سالن تماشای فیلم تو سراسر جهان است از ماه مارس و با شیوع ویروس کرونا در آمریکا تعطیل هستند. 

۴۵۰ مجموعه از ۶۰۰ مجموعه سینمایی «AMC» تا تاریخ ۱۵ جولای فعالیت خود را از سر می گیرند و میل می رود تا زمان اکران فیلم «مولان» در ۲۴ جولای و «انگاره» در ۳۱ جولای، تمامی ظرفیت سینمایی این کمپانی تو آمریکا فعال شوند.

سینماهای زنجیره ای Regal و Cienemark آمریکا  پیش از این استعمال از ماسک را الزامی اعلام کرده اند. 

انتهای پیام